Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İtiraflar

YazarMesaj
SeÇiL

SeÇiL

Kadın

İtiraflar Empty
MesajKonu: İtiraflar   İtiraflar Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 1:21 pm

Iste ! Aradigim Kiz Bu Ilk yemege cikisimizda cep telefonu caldi. Elini cantasina atti. Kurcaladi, kurcaladi. Telefon
uzun uzun calmaya devam ediyordu. Bir turlu bulamadi. Sonra o guzel cumle dokuldu dudaklarindan:
'Evde mi biraktim acaba?' Iste o an aradigim kiz bu dedim.

Pismanlik
Bilincli tuketim, bilincli uretimle olur 18.000 YTL kredi karti borcum oldugunu ogrenen babamin
ilk tepkisi; 'Keske korunsaydim'

Altinci His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayir ama cok ovduler dedi.
Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de
cok begendim dedim. Simdi izlersem bir sey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazim once dedi.
Sustum.Gulmedim bile. Artik gorusmuyoruz.

Oncelik
Evlenmeyi dusundugu erkek arkadasinin 'benden once biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden
once mi?' cevabini vererek
evlilik umutlarini magmalara atan hatunun gercek sarisin oldugunu soylememe bilmem gerek kaldi mi?

Maalesef Kaybettik
Aniden fenalasan annelerini apar topar hastanenin acil servisine
tasiyan, ancak yarim saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik'demesiyle annelerinin oldugunu
ogrenemeyen(!)
bunun yerine 'ulan nasil kaybedersiniz koca kadini daha demin buradaydi!' deyip doktorubir guzel
doven komsularim var duyurulu r...

Danger
Onumuzde ilerleyen tankerin uzerindeki 'DANGER' yazisini gorup de 'Allah'in akillisi, tanker
yazacagina danger yazmis' diyen ve arkasindan
kahkahalarla gulen teyzemi nerelere gondersem acaba?

Kibleye Cevirin
Bu zamana kadar hicbir seyi
alkislatamamistim kismet buguneymis. Lutfen o buyuk alkislariniz pilota 'Ucagi kibleye cevirin,
namaz kilacagim' diyen gurbetci vatandasimiza gelsin. Haberi gordugumde ben oyle yaptim da.

Efendi Cocuklar
Lutfen bir alkis da benim anneme zira kendisi gecen gun televizyonda zap yaparken, Aydin ve Fatih
Urek'i gorunce, 'Ben bunlari cok severim, mankenlerle fala n dedikodulari
cikmiyor,terbiyeli cocuklar' dedi.

Bir arkadasimla balik almaya gittigimizde, arkadasim kovanin icinde yuzup cirpinan baliklara
bakip; - 'Bunlar taze mi?' diye sormustu.
Balikci da cevabi hemen yapistirdi:
- 'Yok abla, pil takip oynatiyoruz'

Ve son alkis da Trabzon'da bir tiyatro gosterisinin girisindeki guvenlik gorevlisi arkadasimizin
'Fotograf makinesi olan lutfen suraya biraksin (bu tur aletlerle girmek yasakmis!!!)' uyarisina su
cevabi veren teyzemize;
- Ayy!!! Biz evde unuttuk!!!!

(Eklediğim tüm fıkralar alintıdır...)

İtiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası