Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3 Adam ve Tanrı

YazarMesaj
SeÇiL

SeÇiL

Kadın

3 Adam ve Tanrı Empty
MesajKonu: 3 Adam ve Tanrı   3 Adam ve Tanrı Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 1:56 pm

Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıkar.Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu.Peki bunu nasıl başaracaklardıBirinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua ettiTanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdiBöylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, başarmıştı!Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı verTanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü erkek de dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardıTanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı verTanrı erkeği bir kadına dönüştürdüKadın haritaya baktı.Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti.

3 Adam ve Tanrı
1 sayfadaki 1 sayfası