Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şaka değil gerçek

2 posters
YazarMesaj
SeÇiL

SeÇiL

Kadın

Şaka değil gerçek Empty
MesajKonu: Şaka değil gerçek   Şaka değil gerçek Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:19 pm

FIKRA DEĞİL

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alırarabaya.... adam arka tarafa biner.....şöför...

- eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... şöför alaycı bir tavırla

- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...ve ekler yolcu....- inanmadın bana öylemi der....Şoför - inanmadım tabii der......yolcu- o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcudahaalır..ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da > enteresanlaşır.....şöför yanındakine...- ee sen kimsin nereye gidersin der....öndeki- abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adımfelanca der...... şoför - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifihem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....öndeki- abi arkada kimse yokki..... şöför hışımla arkaya bakar ve - körmüsün be adam arkada oturuyorya der..... öndeki arkaya bir daha bakar ve - abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer arkadaki söze girer.... - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre. şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....arkadaki şöföre - hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacamder..... şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve inerarabadan.....sonra.... sonra ne olmuş biliyormusunuz?????adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar.
_KaBuS_
Admin
Admin
_KaBuS_

Kadın

Şaka değil gerçek Empty
MesajKonu: Geri: Şaka değil gerçek   Şaka değil gerçek Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:55 pm

gerçekmi bu Rolling Eyes
http://eglencez-9.yetkinforum.com
SeÇiL

SeÇiL

Kadın

Şaka değil gerçek Empty
MesajKonu: Geri: Şaka değil gerçek   Şaka değil gerçek Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 2:02 am

evet canım
_KaBuS_
Admin
Admin
_KaBuS_

Kadın

Şaka değil gerçek Empty
MesajKonu: Geri: Şaka değil gerçek   Şaka değil gerçek Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:22 pm

hımm
http://eglencez-9.yetkinforum.com

Şaka değil gerçek
1 sayfadaki 1 sayfası